14.07.2024 11:27

14. 07. 2023

Pondělí - Památka sv. Bonaventury, biskupa a učitele

Úterý - Památka Panny Marie Karmelské

• Srdečné Pán Bůh zaplať všem organizátorům farního dne a těm, kteří se jakýmkoliv způsobem zapojili do jeho přípravy. Hospodyňkám za všechny dobroty a také všem farníkům, kteří přišli.
  • Příští neděli 21. 7. začíná dětem z naší farnosti farní tábor na Lyžařské chatě ve Valašských Kloboukách. Společně začneme mší svatou ve 15:00 hod, na kterou jsou srdečně zváni i rodiče dětí. Mysleme na děti a vedoucí ve svých modlitbách na zdárný a požehnaný průběh tábora.
  • Upřímné Pán Bůh zaplať všem dárcům, kteří minulý týden přispěli na potřeby farnosti – elektřinu a Bohu známým osobám, které přispěli v tomto týdnu na kostel osobním darem.
  • Srdečně vás zveme na pěší pouť z Brumova na Butkov. Pouť se uskuteční ve dnech 30. – 31. srpna. Podrobnější informace najdete ve vitrínce.
  • Děkujeme za úklid kostela 3. skupině z Ned. Lhoty, příští sobotu bude uklízet 3. skupina z Návojné.